انسان بودن.......

امروز صبح یکی از دفاتر دوران دانشجویی را داشتم ورق میزدم.....که .......
در یکی از کشیک های انترنی پسر بچه ای 6 ساله را بستری کرده بودیم .علت مراجعه اش ضایعات پوستی مشابه که سراسر بدنش بود. از پشت گردن تا مچ پا و از قرار معلوم زمان بروز ضایعات در تابلو ضایعات تاثیر داشت یعنی هرچه تازه تر بود قرمز تر ورفته رفته کم رنگتر میشد.
با اساتید پوست مشورت کردیم .یکی از اساتید وقتی آمد بالا سر بیمار ....بلافاصله از ما سراغ مادر بیمار را گرفت و من وقتی پرونده بیمار را مطالعه میکردم.دیدم نوشته شده مادر فوت کرده!؟؟؟
اما بعد از چند روز کارهای کاراگاهانه به این نتیجه رسیدیم که نامادری کودک برای تنبیه پسر بچه از آتش سیگار وبصورت ماهرانه استفاده میکرده که بدن نحیف کودک تحمل این همه زخم را نداشته وتب و درد عمومی بدن مجبور به مراجعه به بیمارستان کرده بود...!

Warning: mb_strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/vhosts/behsite.ir/httpdocs/bitrix/templates/.default/components/bitrix/blog/rahnemoon_v1/bitrix/blog.post/.default/template.php on line 158

0
زیبا
12/14/2014 12:24:21
واقعا تاسف آوره .این اتفاقات معمولا در خانواده هایی که فردی معتاد در آن ها هست می افتد و هیچ مرجع مشخصی هنوز برای حمایت از این کودکان وجود ندارد.