به کلینیک.png


Picture1.png

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام برای  دریافت رژیم غذایی، این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

چرا برای دریافت رژیم به کلینیک را انتخاب کنم ؟

در باره به کلینیک

چگونه رژیم غذایی اختصاصی دریافت کنم؟

هزینه دریافت رژیم غذایی اختصاصی

برای دریافت رژیم غذایی رایگان روی سایت چگونه اقدام کنم؟


92308924640895127217336471021281044271.jpg

 چرا برای دریافت رژیم به کلینیک را انتخاب کنم؟

از آنجایی که در به کلینیک رژیم های غذایی توسط بستر اینترنت و مراجعه ی غیر حضوری ( پشتیبانی آنلاین ، تلفنی ) ارائه می شود ؛ هزینه ها کاهش می یابد. هزینه ی دوره های درمانی حضوری معمولا بسیار بالاتر از روش اینترنتی است. در روش اینترنتی با کاهش زمان صرف شده، وحذف هزینه های رفت و آمد ؛ هزینه ها کاهش می یابد. همچنین در این روش این امکان فراهم شده که سوالات و مشکلات خود را به راحتی با متخصص تغذیه مطرح کنید، بی آنکه هزینه ای برای آن پرداخت نمایید.  در این روش کافیست به سایت ما مراجعه کرده و سوال خود را مطرح نمایید.

 برای کاهش وزن دو روش اصلی استفاده می شود.

1. رژیم غذایی

2. ورزش

انجام ورزش یا رعایت رژیم غذایی هیچ کدام به تنهایی نتیجه رضایت بخش ندارد بلکه تلفیقی از دو روش می تواند در درمان چاقی معجزه کند.. بر خلاف بسیاری از روش ها که معتقد به کاهش وزن سریع و زود گذر می باشند، ما در به کلینیک لاغری سریعی که باعث آسیب های کلیوی، گوارشی و سردرد های عصبی و بدشکلی پوست و حتی آسیب های جبران ناپذیر روحی و جسمی می شود را قبول نداریم.خوب است بدانید بر اساس اطلاعاتی که برای ما ارسال می کنید. طبق فرمول های علمی مقدار کالری روزانه و شاخص توده ی بدنی شما  و وزن قابل قبول و ایده ال  برایتان محاسبه می شود. در این رژیم عادت های غذایی، آلرژی غذایی، غذاهای مورد علاقه... در نظر گرفته می شود. با برنامه های غذایی، دارویی، تغییر فعالیت روزانه و توصیه های ورزشی روزانه که فقط مخصوص شماست در یک دوره ی یک ماهه کاهش 5 درصد از اضافه وزن را برای شما پیش بینی کرده ایم. افرادی که اضافه وزن زیاد دارند بسته به مقدار وزن اضافی باید دوره ها را تمدید کنند که البته از یک دوره ی شش ماهه فراتر نخواهد رفت.


images (2).jpg

 درباره به کلینیک

به کلینیک این امکان را برای هم وطنان ایجاد کرده است که بدون مراجعه حضوری، رژیم غذایی مناسب خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند.

رژیم های غذایی که توسط متخصص تغذیه تهیه می شود شامل رژیم های (کاهش وزن، افزایش وزن، کلسترول خون بالا، تری گلیسرید بالا، پر فشاری خون، بیماری های قلبی عروقی، بیماری های کلیوی ،استئوپروز ( پوکی استخوان )، کم خونی فقر آهن، شیردهی، بارداری، دیابت نوع دو، نقرس، آسم،  کودکان 3 – 6 سال، کودکان 3 – 6 سال کم وزن، کودکان 6 – 9 سال، کودکان 6 – 9 سال کم وزن ، کم خونی فقر آهن کودکان 6 – 9 سال، کودکان چاق 6 – 9 سال، زخم معده، سوء هاضمه، التهاب مری، کرون، سلیاک، کولیت اولسروز،  اسهال، یبوست، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، رژیم معمولی  می باشند.این کلینیک با مدیریت خانم ناهید زندی اقدام به ارائه ی رژیم های غذایی می 

نماید.

دوره های درمانی به صورت 1ماهه ارائه می شود که به ایمیل شما ارسال می گردد . شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در طول دوره درمان با ما درمیان بگذارید. پشتیبانی به صورت ارسال سوال به متخصص تغذیه، مطرح کردن سوالات عمومی در انجمن، تماس تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری ... میسر می باشد.image (1).jpg

چگونه رژیم غذایی اختصاصی دریافت کنم؟

:مراحل سفا رش

1- پرداخت آنلاین مبلغ 20 هزار تومان برای دریافت برنامه ی یک ماهه

2- پرکردن فرم ارزیابی که پس از این مرحله دیده می شود و ارسال آن

برای دریافت رژیم غذایی در نوبت های دوم به بعد می توانید تنها نام و نام خانوادگی و میزان وزن فعلی خود ( پس از اجرای یک ماهه ی رژیم غذاییتان) و نیز بخش هایی که در اطلاعات آنها تغییراتی ایجاد شده ( مثلا داروهای مصرفی ) را وارد نمایید و در صورتی که مایلید تنوع بیشتری در اقلام غذایی رژیم لحاظ شود در قسمت توضیحات در این باره خواسته های خود را بنویسید تا رژیم جدید بر این اساس تنظیم گردد.

3- دریافت رژیم غذایی از طریق ایمیلی که در فرم وارد کرده اید حداکثر تا 2 روز بعد

در صورتی که پس از این مدت رژیم را دریافت نکردید با شماره تلفن های 88037734 و 88037834 در ساعات اداری .تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید

در برخی از موارد نیاز به اطلاعات بیشتری هست که متخصص از طریق شماره تلفنی که وارد کرده اید با شما برای تکمیل اطلاعات تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات  برنامه غذایی را  دریافت می کنید.  

برای استفاده مناسب از این امکان و با توجه به اینکه ممکن است در مواردی ، برای انجام هرچه بهتر کار شما را به همکاران مورد اعتمادمان در محل زندگیتان معرفی نماییم خواهشمندیم فرم ارزیابی را به دقت تکمیل نموده از .پرشدن تمامی موارد خواسته شده اطمینان پیدا کنید

icon_256.png.

توجه داشته باشید:

• رژیم ارائه شده منحصرا برای شما، توسط متخصص تغذیه تهیه شده است و از ارائه ی آن به دیگران خوداری نمایید.

• آدرس ایمیل خود را به صورت کامل و صحیح وارد نموده تا رژیم غذایی فقط برای شما ارسال گردد.

• شماره تلفن ثابت و همراه خود را صحیح وارد نمایید.

• این دستورات رژیمی برای یک ماه می باشد و برای ماه بعد دوباره فرم مشخصات را پس از اندازه گیری وزن و مشخصات جدید پر نمایید. اگر برای ماه های بعدی فرم را پر می نمایید کد پرونده که از طرف ما برای شما ارسال شده است را در قسمت کد پرونده در فرم وارد نمایید..

• در صورت بروز هر گونه اشکال با ما تماس بگیرید.

• سوالات خود را می توانید را در تالار گفتگو صفحه ی به کلینیک یا از طریق ارسال پیام در بخش تماس با ما در سایت مطرح نمایید.

 اگر پر کردن این فرم به هر دلیلی برای شما سخت است مشکل را با ما درمیان بگذارید

به این نکته ها توجه کنید:

· قبل از شروع درمان در یک روز و یک ساعت مشخص خود را وزن کنید سپس هر دو هفته یک بار، در همان روز و ساعت خود را وزن کرده و در دفترچه ایی ثبت نمایید و در هنگام پر کردن مجدد فرم برای دریافت رژیم جدید در فرم درخواست ثبت نمایید .

· خانم ها در سه روز قبل و سه روز اول دوره ی عادت ماهانه، خود را وزن نکنند زیرا در این 6 روز آب و مایعات در بدن تجمع یافته و اضافه وزن کاذب خواهند داشت .

· روزانه 30 - 45 دقیقه پیاده روی داشته باشید.

· اشخاصی که در سابقه ی خود بیماری مشخصی را متذکر شده اند ، توصیه های لازم برای آنها ایمیل خواهد شد.

·می توانید در برنامه ی غذایی خود برای رفع گرسنگی هنگام غذا از سالاد فصل استفاده کنید


    

images.jpg

هزینه دریافت رژیم غذایی اختصاصی 

هزینه ثبت نام در دوره 1 ماهه رژیم غذایی

هزینه ی رژیم برای دوره ی یک ماهه 20 هزار تومان می باشد. این در حالی است که حق ویزیت مراجعه ی حضوری به یک متخصص تغذیه 25 هزار تومان به بالا می باشد که اگر هزینه ی رفت و آمد را اضافه نمایید و وقت تلف شده در نوبت متخصص تغذیه را منظور نمایید و اینکه لازم می باشد هر دو هفته مراجعه نمایید مبلغ بسیار بالاتر را می بایست هزینه نمایید.

هزینه ثبت نام در دوره 3 ماهه رژیم غذایی

هزینه رژیم برای دوره 3 ماه با تخفیف 50 هزار تومان می باشد. کاربرانی که رژیم غذایی 3 ماهه درخواست می نمایند لازم است در پایان هر ماه طبق راهنمای ارسالی مشخصات خود را ارسال نمایند و رژیم غذایی ویژه ی ماه بعد را دریافت نمایند.

نحوه ی پرداخت هزینه

هزینه ی رژیم غذایی به صورت پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت صورت گرفته است که امکان پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب را امکان پذیر می سازد.

برای اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید. فرم پرداخت آنلاین


images (3).jpg

 برای دریافت رژیم غذایی رایگان روی سایت چگونه اقدام کنم؟

شما میتوانید با استفاده از برنامه سنجش وضعیت تغذیه ای که فرم آن روی صفحه اول سایت قرارداده شده  به صورت آنلاین، کالری مورد نیاز روزانه خود را با توجه به ( جنسیت، سن، قد، وزن، و میزان فعالیت بدنی )،  بدست آورید. و سپس برنامه غذایی رایگان خود را دریافت نمائید. قبل از استفاده از برنامه، توصیه های زیر را به دقت مطالعه نمایید.

· در این برنامه دریافت رژیم غذایی رایگان می باشد

· با  استفاده ازاین  برنامه که توسط متخصصین ما و بر اساس اصول علمی رژیم درمانی تهیه شده است می توانید در ابتدا از وضعیت بدنی خود بر مبنای  آنتروپومتری ( تن سنجی ) مطلع گردید. این برنامه علاوه بر محاسبه ی BMI  شاخص توده بدن؛ مقدار کالری روزانه مورد نیاز شما را نیز محاسبه می نماید.

· با رعایت این برنامه جهت کاهش وزن، وزن شما حداکثر ./5 - 1 کیلوگرم در هفته یا 2 - 4 کیلوگرم در ماه کاهش می یابد.

· در صورتی که پس از محاسبه با هشدار مواجه شدید شما نمی توانید از این برنامه استفاده کنید در صورت نیاز به برنامه رژیم غذایی، فرم در خواست رژیم غذایی توسط متخصص تغذیه را در سایت پر نمائید.

· این برنامه، برنامه ای کامپیوتری است و برای یک فرد سالم و بدون بیماری، افراد بالای2سال  طراحی گردیده و ( عادات غلط غذایی، بیماری، سلایق غذایی و بسیاری از مسائل دیگر ) در نظر گرفته نشده است .

· این رژیم غذایی برای مادران باردار و شیرده مناسب نیست

· از آنجایی که این برنامه نرم افزاری می باشد و برای هر رژیم غذایی مخصوص، نیاز به نظارت متخصص تغذیه می باشد بهسایت ایران هیچ گونه مسئولیتی را متعهد نمی شود.