• توسعه و کاربرد تکنولوژی های نوین ارتباطی ،موجب تغییراتی شگرف در محیط کار و زندگی روزمره مردم گردیده است .دسترسی همگانی به اینترنت با جاذبه روز افزون و تمایل روبه تزاید به خصوص دراقشارجوان جامعه،این رسانه را به یکی از عوامل رشد و توسعه و بالندگی همه جانبه خصوصاٌ در عرصه اقتصاد تبدیل نموده است که مراکز و کارخانه های تولیدی نیز ازاین دگرگونی بی بهره نمانده اند.

    استفاده ازاین رسانه جذاب و فراگیر چه در جهت نیل به اهداف اقتصادی و چه در جهت دهی و فرهنگ سازی آحاد جامعه برای حفظ و ارتقای سلامت از طریق ایجاد ارتباط بین جامعه علمی، ارائه دهندگان خدمت ومردم فضای مناسبی ایجاد کرده که بهره گیری از آن رابرای تمام بخش های درگیر از نظر علمی و اقتصادی موجه و مقرون به صرفه کرده است.

    بهسایت ایران با توجه به اهداف خود که نهایتا حفظ و ارتقای سلامت جامعه است تلاش کرده که اطلاعات مورد نیاز را در جهت بهبود تغذیه مردم در دسترس عموم قراردهد .

    این هدف و چشم انداز مارا بر آن داشت که برای ارائه هر چه بهتر و دقیق تر اطلاعات نسبت به معرفی محصولات سالم و مفید کارخانجات تولیدی و بنگاههای تجاری و. .. همت گمارده و از این طریق در صدد برقراری حلقه جامعه علمی- تولید کننده – مردم برآییم.

    بدین لحاظ،چنانچه در این زمینه خواستار معرفی محصول تولیدی و فرهنگی خود به مردم هستید و یا علاقه مند به تبادل لینک با ما هستید، بهسایت ایران از همراهی شما استقبال می کند و محصول شما را با کمک هیئت علمی به طریق صحیح معرفی می نماید تا از این طریق سهمی در بهبود سلامت تغذیه ای جامعه داشته باشید. برای کسب اطلاعات و تعرفه ها شما می توانید با بخش بازرگانی بهسایت به نشانی پست الکترونیکی info@behsite.ir یا تلفن88037834 تماس‌‌بگیرید .

     

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبر نامه ایمیل خود را در قسمت روبرو وارد کنید
شما بعد از عضویت در خبرنامه در هر زمان می توانید با وارد کردن ایمیل خود عضویتتان را لغو کنید
لینک های مفید خدمات الکترونیکی شبکه های اجتماعی تماس با ما
تهران خیابان سئول شمالی شهرک سئول خیابان نسترن کوچه دوم شرقی پلاک 2 طبقه اول
تلفن تماس 1 : 88037734 (+9821)
تلفن تماس 2 : 88037834 (+9821)
پست الکترونیک : behsite@gmail.com